Modern Family

Spořiče obrazovky televizní seriál : Modern Family

Spořiče obrazovky Modern Family

Animovaný spořič obrazovky Modern Family

Spořič Obrazovky Modern Family
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pokud je to jeden z vašeho oblíbeného televizního seriálu, v tomto spořič obrazovky můžete vidět otevření Season 5 of Modern Family. Tato zábavná série, který získal řadu cen a ocenění, vypráví příběh o rodině, která se liší od konvenční. Jsou 3 rodiny kolem Jaye, který se oženil podruhé s atraktivní ženou jménem Gloria, který měl syna jménem Mnozí teď mít dítě spolu. Jay má dvě předchozí děti, Mitchell je člověk se svým přítelem Cameron přijaly dítě, a Claire, který je ženatý s Philem a mají tři děti, Haley, Alexe a Luke.

Řada Modern Family premiéru 23. září 2009 a byla první vysílání na ABC. To bylo vytvořeno Christopher Lloyd a Steven Levitan, dvou amerických spisovatelů. Tato řada je určena jako mockumentary ve kterém protagonisté vyprávět své zkušenosti a žít šílené situace v jejich každodenním životě. Navíc, oni se tvoří tři různé typy rodin a vidět jejich rozdíly, ale i jejich podobnosti. Tento televizní seriál byl velký úspěch, který je vysílán v mnoha zemích po celém světě. Četné osobnosti ze světa filmu, sportu a hudby bavit portréty v tomto sitcomu.. Stáhněte si spořič obrazovky Modern Family kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Televizní seriál, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Televizní seriál Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-06-05 09:06:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Televizní seriál. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Modern Family z Televizní seriál ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 603 hlasů
Top číslo 310
STAŽENÍ
Staženo 7566 krát

Obrazovky Akta X, americký sci-fi a tajemné série. Tento spořič obrazovky vytváří iluzi obrazovka chytat oheň. Pro fanoušky Akta X, série o podivných případů vyšetřovaných podle dvou agentů FBI, které jsou klasifikovány jako "Akta X": paranormální jevy, UFO, mimozemské bytosti, a tak dále. Stáhněte si ji a sdílet je na nejlepších sociálních sítí, které máte a znáte. Řada hrát David Duchovny a Gillian Anderson, hrající agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1121
STAŽENÍ
Staženo 1830 krát

Populární americká série Falling Skies přijde na své obrazovky s jeho třetí sezóně. V tomto animovaném snímku, tam je cizinec (v seriálu se nazývá skluz) před Toma Masona, Hal Mason a Ben Mason, lidský otec se svými staršími dětmi, kteří jsou protagonisty seriálu, který čelí nájezdníkům. Tato animace je reklamní obrázek Falling Skies Season 3, série sci-fi vytvořil populární režiséra Stevena Spielberga s Robertem Rodat pro TNT TV kanál. Pokud se vám líbí seriál o mimozemských invazí, kosmických lodích a futuristické boj proti ní, určitě se vám bude líbit tento seriál v USA, jak to s oblibou miliony diváků po celém světě.