Perníkový Táta

Spořiče obrazovky televizní seriál : Perníkový Táta

Spořiče obrazovky Perníkový Táta

Animovaný spořič obrazovky Perníkový Táta

Spořič Obrazovky Perníkový Táta
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této scéně vidíme protagonisté z Breaking Bad série. Jsou Jesse Pinkman (hrál Aaron Paul) a Walter White (hrál Bryan Cranston), a sedí uprostřed pouště, stále oblečený v oděvu léku používaného k vaření v motorhome. Tato scéna patří do první období série, který se skládá z celkem 5 období. To bylo popisované jako moderní western jejich obtížných situací napětí.

Breaking Bad Tv seriál byl vytvořen Vince Gilligan. Vypráví příběh o Walter White, chemie profesor nudit byl diagnostikován s rakovinou má, a má v úmyslu vaření a prodej metamfetaminu nechat peníze na vaši rodinu s Jesse Pinkman, bývalý student z jeho. Tato série dosáhla velkého úspěchu a má řadu pozitivních komentářů od kritiků. To je považováno za jeden z nejlepších televizních seriálů v historii, a získal řadu ocenění za nejlepší herce Bryan Cranston, Aaron Paul jako nejlepší vedlejší herec, Anna Gunn jako nejlepší herečka ve vedlejší roli a dvě ocenění za nejlepší dramatické pořady. V této sérii detektiv žánr, černý humor, akční scény a drama jsou smíšené.. Stáhněte si spořič obrazovky Perníkový Táta kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Televizní seriál, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Televizní seriál Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-13 10:07:48, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Televizní seriál. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Perníkový Táta z Televizní seriál ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1502
STAŽENÍ
Staženo 1260 krát

Videosekvence série Ztracený, americký televizní seriál, který vysílala americká společnost vysílání (ABC), v letech 2004 a 2010, k dokončení celkem šest sezón. Obrázky některých z postav v tomto filmu: Jack Shephard, Kate Austen, Sawyer, John Locke, Sayid Jarrah, Hurley, Sun-Hwa Kwon Jin-Soo Kwon a mezi ostatními. V pozadí můžeme vidět krásné krajiny pustém ostrově a slovo "Ztracený" v některých snímků. Pokud se považujete za fanoušky série, pak se budete líbí tento spořič obrazovky.

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1079
STAŽENÍ
Staženo 1494 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je o prezentaci obrázků z televizního seriálu Pravá Krev. Obsahuje všechny druhy obrázků. Některé z jsou obrázky upírů protagonistů. K dispozici je také ten, ve kterém můžete vidět celou skupinu herců. K dispozici je i jeden z loga, vyrobený ženy úst posměváčkovské s ostrými zuby a špičkou krve na jazyku. Pokud se vám líbí tento televizní seriál, pak vám bude jistě jako tento spořič obrazovky. Stáhněte si ji právě teď a vyzdobit vašeho PC s vašeho oblíbeného televizního seriálu. Nezapomeňte sdílet na sociálních sítích!