Perníkový Táta

Spořiče obrazovky televizní seriál : Perníkový Táta

Spořiče obrazovky Perníkový Táta

Animovaný spořič obrazovky Perníkový Táta

Spořič Obrazovky Perníkový Táta
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této scéně vidíme protagonisté z Breaking Bad série. Jsou Jesse Pinkman (hrál Aaron Paul) a Walter White (hrál Bryan Cranston), a sedí uprostřed pouště, stále oblečený v oděvu léku používaného k vaření v motorhome. Tato scéna patří do první období série, který se skládá z celkem 5 období. To bylo popisované jako moderní western jejich obtížných situací napětí.

Breaking Bad Tv seriál byl vytvořen Vince Gilligan. Vypráví příběh o Walter White, chemie profesor nudit byl diagnostikován s rakovinou má, a má v úmyslu vaření a prodej metamfetaminu nechat peníze na vaši rodinu s Jesse Pinkman, bývalý student z jeho. Tato série dosáhla velkého úspěchu a má řadu pozitivních komentářů od kritiků. To je považováno za jeden z nejlepších televizních seriálů v historii, a získal řadu ocenění za nejlepší herce Bryan Cranston, Aaron Paul jako nejlepší vedlejší herec, Anna Gunn jako nejlepší herečka ve vedlejší roli a dvě ocenění za nejlepší dramatické pořady. V této sérii detektiv žánr, černý humor, akční scény a drama jsou smíšené.. Stáhněte si spořič obrazovky Perníkový Táta kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Televizní seriál, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Televizní seriál Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-13 10:07:48, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Televizní seriál. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Perníkový Táta z Televizní seriál ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1121
STAŽENÍ
Staženo 1706 krát

Populární americká série Falling Skies přijde na své obrazovky s jeho třetí sezóně. V tomto animovaném snímku, tam je cizinec (v seriálu se nazývá skluz) před Toma Masona, Hal Mason a Ben Mason, lidský otec se svými staršími dětmi, kteří jsou protagonisty seriálu, který čelí nájezdníkům. Tato animace je reklamní obrázek Falling Skies Season 3, série sci-fi vytvořil populární režiséra Stevena Spielberga s Robertem Rodat pro TNT TV kanál. Pokud se vám líbí seriál o mimozemských invazí, kosmických lodích a futuristické boj proti ní, určitě se vám bude líbit tento seriál v USA, jak to s oblibou miliony diváků po celém světě.

7
7 z 10 - 603 hlasů
Top číslo 310
STAŽENÍ
Staženo 7406 krát

Obrazovky Akta X, americký sci-fi a tajemné série. Tento spořič obrazovky vytváří iluzi obrazovka chytat oheň. Pro fanoušky Akta X, série o podivných případů vyšetřovaných podle dvou agentů FBI, které jsou klasifikovány jako "Akta X": paranormální jevy, UFO, mimozemské bytosti, a tak dále. Stáhněte si ji a sdílet je na nejlepších sociálních sítí, které máte a znáte. Řada hrát David Duchovny a Gillian Anderson, hrající agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová.