Útěk z Vězení

Spořiče obrazovky televizní seriál : Útěk z Vězení

Spořiče obrazovky Útěk z Vězení

Animovaný spořič obrazovky Útěk z Vězení

Spořič Obrazovky Útěk z Vězení
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Útěk z Vězení e americký televizní seriál drama vytvořil Paul Scheuring, který byl vysílán na společnost vysílání Fox na čtyři roční období, od roku 2005 do roku 2009. V tomto volném spořič obrazovky vám některé z nejlepších fotografií z televizního seriálu Útěk z Vězení. Některé z nich jsou převzaty z řady, a některé z nich se jeví jako photoshoots. Každopádně, pokud jste fanouškem této série, pak byste měli určitě stáhnout tento spořič obrazovky a podíl na vašem profilu z nejlepších sociálních sítí.

Série se točí kolem dvou bratrů; jeden byl odsouzen k trestu smrti za zločin, který nespáchal, a druhý vymyslí komplikovaný plán, jak pomoci jeho bratr útěk z vězení. Mezi aktéry Útěk z Vězení jsou dva bratři protagonisté Michael Scofield a Lincoln Burrows, kteří hrají herci Wentworth Miller a Dominic Purcell. Seriál měl premiéru na televizi v roce 2005.. Stáhněte si spořič obrazovky Útěk z Vězení kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Televizní seriál, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Televizní seriál Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 142 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 11:03:28, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Televizní seriál. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Útěk z Vězení z Televizní seriál ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 142 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 28 hlasů
Top číslo 1183
STAŽENÍ
Staženo 1898 krát

Který z těchto domů z Hra o Trůny by patříte? V tento spořič obrazovky na televizní seriálu Hra o Trůny, budete mít znaky všech domů, které neustále mění a objevit se na obrazovce vašeho počítače. Každý dům má symbol, dům Stark mít direwolf je Baratheon dům symbolizuje korunovaný jelen, je Lannister dům zastoupena zlatým lvem, měsíc a Falcon symboly Arryn domu, dům má Tully pstruh jako symbol, tři šel drak je symbolem Targaryen domu, Greyjoy dům má zlaté Kraken jako ikonu a Tyrell dům má růži erbem a Martell dům slunce a kopí. Užijte si je zdarma přímo na obrazovce počítače.

9
9 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1449
STAŽENÍ
Staženo 1232 krát

Všichni fanoušci série Teen Wolf, MTV, se nyní mohou těšit tento úžasný spořič obrazovky. V něm budete moci vidět nějaké fotky z protagonistů série, Scott McCall (Tyler Posey), Derek Hale (Tyler Hoechlin), Allison Argent (Crystal Reed), "Stiles" Stilinski (Dylan O'Brien), Jackson Whittemor (Colton Haynes) a Lydia Martin (Holandsko Roden). Pokud neznáte tento seriál v hlavní roli nadpřirozené bytosti, jako jsou vlkodlaci, by si neměli nechat ujít Teen Wolf. S naší spořič obrazovky si můžete vychutnat také na vašem počítači!