Top 10 Stažení

Bez Nejlepší Spořice Obrazovky na internetu, které jsou nejstahovanější spořiče obrazovky, aby vytvořily Top Spořič Obrazovky. To je klasifikace z nejlepších spořičů obrazovky na internetu, ty, které byly staženy mnohokrát. Naše webové stránky síť je mezinárodní a má miliony návštěvníků a ke stažení každý den, a to je důvod, proč můžeme vytvořit náš Spořice obrazovky vrchol s reálnými daty. Zde naleznete více populární obsah, že mnoho lidí si stáhli a nainstalovali na svých počítačích, protože naše obsah je zdarma a spolehlivé operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku s vašimi stahování a vaše hlasy a jak hodnocení a sdílení s spořiče obrazovky na sociálních sítích.

Nejstahovanější spořiče obrazovky tento týden

Nejstahovanější spořič obrazovky z Internetu je:

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!
Delicious
Stabilní Betlém

(Vánoce)

23261 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 2837 hlasů

Různé umělecké reprezentace narození Ježíše ve stáji v Betlémě, kde se Panna Maria porodila Božího Syna. Tento den se slaví 25. prosince s vánočním večírku. Náboženské scény narození Ježíše Krista v Betlémě, s Marií, jeho matkou, Magi a jiné náboženské postavy. Umělecké dílo svaté rodiny. Vánoční obrazovky, doprovázené zvukem zvonů oznamujících tuto nádhernou dovolenou.

Chyby v obrazovce

(3d Účinek desktopové)

51619 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 6095 hlasů

V tomto volném animované budete mít pracovní plochu Windows a spousta roztomilých chyb plazit kolem něj. Červená, zelená a žlutá hmyzu podobně jako beruška chůzi na ploše a probírat se svými ikonami. Nesnažte se je chytit, jsou velmi kluzké a nebudete moci chytit! Stáhněte si tento spořič obrazovky se a bavit se s těmito barevnými berušky pohráváte na vaší pracovní ploše. Zdá se, že barevné brouky běží ze strany na stranu, aniž by skutečně věděl, kde jsou. Pokud se vám líbí, neváhejte se o něj podělit se svými přáteli a rodinou přes sociální sítě vám nejvíce líbí!

Korálový Útes

(Akvárium i ryby)

64730 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 1560 hlasů

Korálový útes ekosystém je jedním z nejvíce živé a pestré přírody. Stavební korály jsou kvůli teplejší mořské vody, které slouží jako prostředí pro tisíce druhů ryb, korýšů a dalších mořských živočichů v mnoha barvách. Mořští živočichové se pohybují v tomto spořič obrazovky z živého tropického korálového útesu. Sledujte, jak ryby plavou na monitoru.

Povrch moře

(Akvárium i ryby)

8888 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 850 hlasů

Nechte zbytek počítače a vychutnejte si světla kresba vln na mořském dně. Jemný film ideální pro relaxaci. Obrázek s tichým mořském dně. Zbytek počítač využívat světla, které čerpají vlny na mořském dně. Pokud byste chtěli potápět, ale mají strach, nebo nemají čas, tento spořič obrazovky, budete to muset opustit svůj domov, aby prozkoumala moře. Nebudete ani muset přesunout ze svého Chari. Připadám si jako profesionální potápěč pouhým stažením tento spořič obrazovky! Pozadí písek, bílý, na dně moře. Můžeme vidět, jak odráží vlny na písku se světly, které se pohybují.

Shino

(Kreslený film)

2818 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 159 hlasů

Shino je románová postava ve vesmíru Naruto vytvořené Masaši Kišimoto. On je jeden z členů týmu 8 a je fascinován hmyzem, tráví svůj volný čas zachytit a studovat hmyz a často se používá jako přirovnání při rozhovoru. Během bitvy, Shino směruje své chyby, na soupeře. Spořič obrazovky na sbírku obrazů Shino, pro milovníky vesmíru Naruto.

Hodiny žába

(Hodiny)

28085 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 2797 hlasů

Naše obrazovky se proměnil v rybník, z něhož vyplynulo, jako lilie podložky, hodiny. Na těchto hodinek, přátelský, žába pozdraví nás nám určování času. Ciferník vypadá jako žabí kůže v odstínech zelené s pruhy a hrubý. Jedná se o typ analogové hodiny s okrajem v černé a ruce jsou zelené řasy. Na pozadí je rybník s čistou vodou a rákosí. Pokud máte rádi přírodu, tento spořič obrazovky je ideální pro biology. To se automaticky synchronizuje s vaším počítačem hodiny.

Římské Koloseum

(Svět města a pomník)

2943 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 46 hlasů

Koloseum, nebo Kolosea, původně Flavian amfiteátr (latinsky: Amphitheatrum Flavium, Ital Flavio nebo Koloseum Anfiteatro), je elipsovitý amfiteátr v centru města Řím, Itálie, největší někdy postavený v římské Říši. To je považováno za jedno z největších děl římské architektury a římského stavitelství.

Želva

(Živočichové)

3053 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 21 hlasů

Přátelský želva je určen pro pohyb na v této zábavné spořič obrazovky na chůzi po silnici. Možná, že naše želva není příliš rychlý, ale je velmi perzistentní, a nezastaví se před jakoukoli překážkou, která přijde do cesty. By potulný želva chrání váš monitor? Stáhněte si tento spořič obrazovky zcela zdarma. Můžete také sdílet na svých oblíbených sociálních sítí, aby vaši přátelé také objevit tyto zajímavé spořiče obrazovky želv. Speciální bony nebo chrupavčité shell vyvinul z jejich žeber a působí jako štít.

Dělnický den

(Dny pracovního klidu)

1567 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 2 hlasů

Jedná se o pamětní spořič obrazovky Mezinárodní svátek práce 1. května (první máj), ve kterých vidíme tesař pracuje s kladivem, snaží se opravit nebo postavit dům. Tato strana je ospravedlnění pracovního kolektivní sociální a všude pracovníka. Tento festival má část svých počátků v průmyslové revoluci ve Spojených státech amerických.

Přírodní kaskády

(Vodopad)

277795 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 46120 hlasů

Zhluboka se nadechněte, uvolněte se a věnujte pozornost této vodopád spořiče obrazovky. Podívejte se na vodě pádě téct dolů animované ryby, motýly, vážky, a mnohem více! Tento krásný vodopád teče přes jeskyně a sestupuje dolů ke vchodu do osvěžující laguna v případě džungli podobně. Uklidňující hudba a zvuky přírody, aby scénu přijít živý. Pokud se vám líbí tento spořič obrazovky, stáhněte si ho, a pokud se vám líbí to, sdílet je na každé sociální síti! Ať jiní si to, co vás baví!