Top 10 Stažení

Bez Nejlepší Spořice Obrazovky na internetu, které jsou nejstahovanější spořiče obrazovky, aby vytvořily Top Spořič Obrazovky. To je klasifikace z nejlepších spořičů obrazovky na internetu, ty, které byly staženy mnohokrát. Naše webové stránky síť je mezinárodní a má miliony návštěvníků a ke stažení každý den, a to je důvod, proč můžeme vytvořit náš Spořice obrazovky vrchol s reálnými daty. Zde naleznete více populární obsah, že mnoho lidí si stáhli a nainstalovali na svých počítačích, protože naše obsah je zdarma a spolehlivé operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku s vašimi stahování a vaše hlasy a jak hodnocení a sdílení s spořiče obrazovky na sociálních sítích.

Nejstahovanější spořiče obrazovky tento týden

Nejstahovanější spořič obrazovky z Internetu je:

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!
Delicious
Korálový Útes

(Akvárium i ryby)

65916 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 1581 hlasů

Korálový útes ekosystém je jedním z nejvíce živé a pestré přírody. Stavební korály jsou kvůli teplejší mořské vody, které slouží jako prostředí pro tisíce druhů ryb, korýšů a dalších mořských živočichů v mnoha barvách. Mořští živočichové se pohybují v tomto spořič obrazovky z živého tropického korálového útesu. Sledujte, jak ryby plavou na monitoru.

Štědrý den dům

(Vánoce)

7822 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 220 hlasů

Typický osvětlený dům pokryt silnou vrstvou sněhu, který vítá tento svátek, plný radosti, rodinné oslavy, smích a vánočních koled. Dům je zdoben žlutými světly kolem celé fasádu a střechu. Venku je krásný vánoční strom s blikající bílá světla, věnce a koule. Jedná se o velmi relaxační vánoční scéna, můžeme vidět, jak kouř stoupá z komína. Světla v místnosti se zapíná a vypíná.

Vánoční strom ve městě

(Vánoce)

14849 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 294 hlasů

Líbí se vám vánoční stromky? Když slavnost Vánoc všechna města jsou plné vánočních ozdob a v centru tohoto města dali obrovský vánoční strom na náměstí. V tento spořič obrazovky vidíme, že město zdobí obrovský vánoční strom v místě, kde je také sněhulák a sníh padá na osvětlené domy. Obří vánoční strom, který vyplní na náměstí a barevné vánoční scéna.

Vánoční strom a sněhulák

(Vánoce)

470297 celkem ke stažení !
8
8 z 10 - 82428 hlasů

Tender vánoční spořič obrazovky s vánočním stromečkem obrazovky na našem dvoře v zasněžené krajině s sněhulák a vánoční ozdoby. Podívejte se, jak padá sníh a zvířata jsou na vašem monitoru při poslechu hudby klasické vánoční koledy. Sníh padá na letošní Vánoce krajiny. Vánoční strom je celý pomalovaný a barevné světla. Sněhulák má klobouk, tlačítka z kamene a očí, úst a nosu.

Světla na vánoční stromek

(Vánoce)

48193 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 5204 hlasů

Obrazovky pro vánoční večírky, kde vidíme vánoční strom dekorace s barevnými světly a řadu tanečních světla otáčející se kolem.Vánoční strom se velkým množstvím barevných světel a dalších dekorací: barevné koule, světlé stuhy, hvězdy a luky. Tradice je, aby dárky pro děti pod stromeček, zaslané legendy tří moudrých mužů nebo Santa Claus v závislosti na regionu, ve kterém se nacházíte. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.

Jednoduché hodiny

(Hodiny)

17273 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 514 hlasů

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě máme obraz jednoduché analogové hodiny, jako office hodin nebo kuchyňské hodiny. Ciferník je bílý s černým rámečkem, čísla jsou velké, takže lze vidět z dálky. Pozadí je modrá. Pokud chcete vyzdobit svůj obrazovku monitoru s tímto stylovým nástěnné hodiny, stáhněte si tuto animaci.

Štědrý den

(Vánoce)

151320 celkem ke stažení !
8
8 z 10 - 22369 hlasů

Vzpomeňte si na vzrušení z Štědrý den! Vše je připraveno a klidné klesá. Proměňte svůj obrazovky do této mírové večer s nocí před vánoční spořič obrazovky. Světla na vánoční stromek blikat jako sníh padá vyrovnaně mimo oken. Krb svítí, když kočka leží uprostřed místnosti, zdobené na Vánoce. Scéna plná vřelosti, která dokonale reprezentuje atmosféru Štědrého dne. Vše je připraveno, aby si tento výjimečný den.

Horkovzdušné balóny na obloze

(Balon)

6361 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 297 hlasů

Působivé obrazy modré obloze pruhovaný horkovzdušných balónů projíždějící rozsáhlých luk. Na obrázku můžeme vidět, jak různé typy balónu s různými vzory letí lesa, pole a hory. Existují lidé, kteří mají rádi cestování v horkovzdušném balónu a užít si scenérie z této výšky. Tyto létající stroje jsou řízeny vzdušnými proudy. Už jste někdy jel v balónu? Kdo vyhraje tuto vzrušující horkovzdušný balón závod?

Vodopád

(Vodopad)

11295 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 212 hlasů

Líbí se vám vodopády? V této krajině mají velký vodopád v džungli, můžeme vidět voda pokles šedého různých místech, zatímco my džungle před i za malé jezero. Podívejte se na vody spadají do této přírodní vodopád v řece v džungli. V horní části vidíme lesní stromy, které dosahují samém okraji vody. Voda padá z vysokého přes skály do jezera na dně.

Volně žijící zvířata

(Živočichové)

16145 celkem ke stažení !
8
8 z 10 - 2592 hlasů

To je skvělý spořič obrazovky z kolekce fotografií divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. To zahrnuje slony, Koala medvědi, bobři, sobů, gepardy, atd. .. Všechny druhy volně žijících živočichů, velký a malý, masožravec a býložravec, teplokrevných a chladnokrevných, přímo tady, na obrazovce vašeho počítače. Nemusíte nikam chodit, tyto nádherné obrazy vás přenese do přírodního prostředí a klidném místě. Tato bezplatná spořič obrazovky je určen pro ty, kteří milují přírodu a volně žijící zvířata.