Top 10 Stažení

Bez Nejlepší Spořice Obrazovky na internetu, které jsou nejstahovanější spořiče obrazovky, aby vytvořily Top Spořič Obrazovky. To je klasifikace z nejlepších spořičů obrazovky na internetu, ty, které byly staženy mnohokrát. Naše webové stránky síť je mezinárodní a má miliony návštěvníků a ke stažení každý den, a to je důvod, proč můžeme vytvořit náš Spořice obrazovky vrchol s reálnými daty. Zde naleznete více populární obsah, že mnoho lidí si stáhli a nainstalovali na svých počítačích, protože naše obsah je zdarma a spolehlivé operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku s vašimi stahování a vaše hlasy a jak hodnocení a sdílení s spořiče obrazovky na sociálních sítích.

Nejstahovanější spořiče obrazovky tento týden

Nejstahovanější spořič obrazovky z Internetu je:

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!
Delicious
Korálový Útes

(Akvárium i ryby)

67525 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 1603 hlasů

Korálový útes ekosystém je jedním z nejvíce živé a pestré přírody. Stavební korály jsou kvůli teplejší mořské vody, které slouží jako prostředí pro tisíce druhů ryb, korýšů a dalších mořských živočichů v mnoha barvách. Mořští živočichové se pohybují v tomto spořič obrazovky z živého tropického korálového útesu. Sledujte, jak ryby plavou na monitoru.

Jednoduché hodiny

(Hodiny)

18005 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 521 hlasů

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě máme obraz jednoduché analogové hodiny, jako office hodin nebo kuchyňské hodiny. Ciferník je bílý s černým rámečkem, čísla jsou velké, takže lze vidět z dálky. Pozadí je modrá. Pokud chcete vyzdobit svůj obrazovku monitoru s tímto stylovým nástěnné hodiny, stáhněte si tuto animaci.

Aladdin

(Disney)

2407 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 15 hlasů

S touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět některé postavy z Disney filmu Aladdin objeví na ploše. Transparentní Aladdin spořič obrazovky, aby si s jedním z nejlepších klasických Disney z každého okamžiku. Jasmín, Džin, Kouzelný Koberec, Abu, zlý Jafar a Aladin se objeví na ploše, aby orientální vzhled vašeho počítače. Pokud sdílíte tento spořič obrazovky na sociálních sítích na své přátele, uvidí zpět Aladdin a přátele, a zapamatujte si krásný film, plný dobrodružství a lásky.

Veverky hodiny

(Hodiny)

34649 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 3477 hlasů

Podzim se blíží, a tyto veverky se hromadí jídlo kruté zimy. Obrazovka se stal les na podzim s hodinami v popředí. Veverky se podívat na hodiny, aby zjistili, jestli mají ještě čas nashromáždit dostatek potravy na zimu. Zobrazený čas je stejný, jako jste nastavili na počítači, protože obě hodiny jsou synchronizovány. Červené veverky jsou velmi dobře vědomi toho času, když zvířata nejsou poháněny času, ale podle své instinkty.

Tropických ryb

(Akvárium i ryby)

1539562 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 292395 hlasů

Vaše obrazovka se stáčí do akvária s touto úžasný spořič obrazovky 3D: realistický ryb a dalších mořských tvorů, plavání nad barevný, pohybující 3D korálový útes. Tento spořič obrazovky se zlepšila pohyb ryb, stejně jako akvarijní zvuky a bubliny. Můžete swimm v oceánu v počítači. Podívejte se, jaké spodní tropických mořských vodách vypadá. Bude to stejně jako koupání v oceánu, přímo tady, na vašem stole! Stáhnout a nainstalovat, a to živý program pro milovníky tropického mořského života.

Bezhlavý jezdec

(Halloween)

1456 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 9 hlasů

Tato bezplatná spořič obrazovky bezhlavý jezdec je ideální dát počítač Halloween dekorace. Jak můžete vidět, Bezhlavý jezdec jezdí v plné rychlosti s Halloween dýně na ruce jako Jack O Lantern hlavu. Pokud se vám líbí Halloween dovolenou a chcete oslavit se svými přáteli, můžete sdílet Tato bezplatná spořič obrazovky na sociálních sítích, aby se vaši přátelé mohou také mít.

Romantické krb

(Láska)

80861 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 12100 hlasů

Už jste někdy byli u ohně a ohniště s vaší milence? Představte si to romantické scény se tento spořič obrazovky 3D a nechť je láska vládne ve vašem počítači. Oheň hořící v krbu je jedním z nejčastějších romantické scény použít ve filmu av televizi. Stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma! Představte si, že se váš přítel či přítelkyně sedí na gauči, tváří v tvář, mluví k sobě ... Stačí mít tuto na pozadí! Stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma, a pokud se vám líbí to, sdílet je na sociálních sítích!

Meče z ohně

(Fantazie)

1704 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 3 hlasů

Ve světě hrdinů magie, a legend požárních mečů, šavlí v plamenech, jsou jedním z nejsilnějších zbraní v boji proti monstra a nepřátele s pomocí magie. Legendární meče jsou kované kouzelnými tvory bojovat zlé síly. Ovládat svůj meč ohně!

Vlk vytí

(Živočichové)

15405 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 1901 hlasů

Spořič obrazovky z vlka vytí před úplňku na obloze. Zvíře je na hoře přes noc. Vytí pomáhá členy vlčí smečky, aby zůstali v kontaktu spolu navzájem, což umožňuje efektivně komunikovat v hustých lesích či velké vzdálenosti. Tento spořič obrazovky je doprovázen křikem, který produkuje tento vlk vyjící na měsíc. Scéna přírody ve své nejčistší a divoké chvíle.

Delfíni 3d

(Akvárium i ryby)

390098 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 69215 hlasů

Screensavery pro delfíny milenci, nejhezčí mořských savců. Podívejte se, jak delfíny plavat v moři posteli a poslouchat, jak mají komunikovat, se vyvíjela jeho jazyk. Na delfíni používají zvuky, taneční a skoky na komunikaci, jako ostatní kytovců.