Top 10 Stažení

Bez Nejlepší Spořice Obrazovky na internetu, které jsou nejstahovanější spořiče obrazovky, aby vytvořily Top Spořič Obrazovky. To je klasifikace z nejlepších spořičů obrazovky na internetu, ty, které byly staženy mnohokrát. Naše webové stránky síť je mezinárodní a má miliony návštěvníků a ke stažení každý den, a to je důvod, proč můžeme vytvořit náš Spořice obrazovky vrchol s reálnými daty. Zde naleznete více populární obsah, že mnoho lidí si stáhli a nainstalovali na svých počítačích, protože naše obsah je zdarma a spolehlivé operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku s vašimi stahování a vaše hlasy a jak hodnocení a sdílení s spořiče obrazovky na sociálních sítích.

Nejstahovanější spořiče obrazovky tento týden

Nejstahovanější spořič obrazovky z Internetu je:

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!
Delicious
Korálový Útes

(Akvárium i ryby)

66441 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 1590 hlasů

Korálový útes ekosystém je jedním z nejvíce živé a pestré přírody. Stavební korály jsou kvůli teplejší mořské vody, které slouží jako prostředí pro tisíce druhů ryb, korýšů a dalších mořských živočichů v mnoha barvách. Mořští živočichové se pohybují v tomto spořič obrazovky z živého tropického korálového útesu. Sledujte, jak ryby plavou na monitoru.

Vodopády Iguaçu

(Vodopad)

13344 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 304 hlasů

Úžasný zdarma spořič obrazovky Vodopády Iguazu, které jsou mezi Brazílií a Argentinou a je jedním z nejkrásnějších vodopádů na světě. Pokud chcete cestovat do Jižní Ameriky vidět Vodopády Iguaçu, ale nemůže si dovolit výlet, budeme přistupovat k této obrovské vodopády, abyste viděli, kdykoli budete chtít na vašem počítači. Je třeba stáhnout a nainstalovat spořič obrazovky pouze. Cesta přes stovky vodopádů v lese s tímto divem přírody.

Jednoduché hodiny

(Hodiny)

17514 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 516 hlasů

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě máme obraz jednoduché analogové hodiny, jako office hodin nebo kuchyňské hodiny. Ciferník je bílý s černým rámečkem, čísla jsou velké, takže lze vidět z dálky. Pozadí je modrá. Pokud chcete vyzdobit svůj obrazovku monitoru s tímto stylovým nástěnné hodiny, stáhněte si tuto animaci.

Noční kempování

(Krajina)

5622 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 337 hlasů

Vyhřívat v ohni těch nocí pod hvězdami, což je jediná společnost teplého ohně a matném světle svíčky. Spaní ve stanu je velkým zážitkem pro všechny a zůstat v kontaktu s přírodou. V této animaci vidíme kemp stan a kabina v přírodě u ohně a svíčku. Hvězdná obloha a měsíc v úplňku je v noci není tma. Už jste někdy šel kempovat? Vychutnejte si zážitek s tímto spořič obrazovky.

Moderní hodinky

(Hodiny)

7630 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 182 hlasů

Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky s elegantní hodinky s zlatými kovovým leskem. Pro jiný způsob, jak poznat čas na vašem počítači, vám přinášíme modernistické hodiny zlaté efekty a světla ve žluté barvě. V pozadí jsou některé abstraktní linie tmavě modré barvy. Tento analogový Hodinky mají skvělý styl, který je ideální pro instalaci na počítači v kanceláři nebo v práci. Chcete-li přizpůsobit počítač, a chcete to dělat závažným způsobem, tady je, jak to udělat.

Irský

(Dny pracovního klidu)

2297 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 2 hlasů

Spořič obrazovky z jetel, symbol Irska. Je také symbolem svátku Dne svatého Patrika, který se slaví každoročně 17. března na památku smrti svatého Patrika, patronů Irska. Téma oslava je obvykle vše, co je zelené a irský, jako jetel. To je také nazýváno jetel, a patří k druhu Trifolium repens, nebo bílého jetele. Je to velký symbol štěstí, že se objeví uprostřed jasných světel v této animaci.

Plachetnice

(Loď)

2726 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 3 hlasů

Legrační sekvence Plachetnice, že kordové vrstvy vody s přátelskou posádkou a námořníci. Plachetní lodě jsou běžné a obvyklé ve vodním hřišť pro jeho snadné použití a cenou. Jsou to malé lodě, které se pohybují přes vítr a jsou obvykle nalezené v Plachetních klubech téměř všechny jezer a nádrží na světě.

Ptactvo

(Živočichové)

2573 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 21 hlasů

Barevné ptáci v přechodu pohyblivých obrázků z těchto krásných ptáků všech barev. Různé druhy ptáků a ptáků v přírodě. Obrazovky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních snímků ptáků ve vysokém rozlišení se můžete cítit, jako byste zpívat ve svém počítači. Jedním z nejvíce milovaný všemi zvířaty a malebnou přírodou. Ptáci jsou sociální, které komunikují pomocí vizuálních signálů a prostřednictvím výzev a písní. Ptáci žijí a množí se ve většině pozemních stanovišť, na všech sedmi kontinentech.

Analogové hodiny

(Hodiny)

4265 celkem ke stažení !
5
5 z 10 - 67 hlasů

Analogové hodiny spořič obrazovky. Slovo hodiny je odvozeno nakonec (přes nizozemština, severní francouzské a středověké latiny) z keltského slova clagan a clocca znamená "zvonek". Tichý nástroj chybí takový mechanismus již tradičně znám jako hodinky. V obecném použití dnes "hodiny" se týká jakéhokoliv zařízení pro měření a zobrazování času. Hodinky a jiné hodinky, které mohou být na něčí osobu se často odlišit od hodiny. Okraj hodinek je vyroben z kovu a čísla jsou také kovové. Zobrazený čas na to, závisí na okamžiku, kdy jste zkontrolovat svůj počítač, a to synchronizuje s ním.

Koulovačka

(Dítě i kojenec)

2222 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 9 hlasů

Zdarma spořič obrazovky pro všechny nostalgické dětství. Dvě děti, s velkými těžkými sněhovými pevností, čelí koulovačku, bez jasného vítěze. I vy jste bojovali se sněhovými koulemi v parku? Nyní si můžete oživit své vzpomínky stažení tohoto spořiče obrazovky zdarma na vašem počítači. Můžete také sdílet na sociálních sítích pomocí tlačítek Facebook, Twitter nebo Google a více najdete na vrcholu.