Top 10 Stažení

Bez Nejlepší Spořice Obrazovky na internetu, které jsou nejstahovanější spořiče obrazovky, aby vytvořily Top Spořič Obrazovky. To je klasifikace z nejlepších spořičů obrazovky na internetu, ty, které byly staženy mnohokrát. Naše webové stránky síť je mezinárodní a má miliony návštěvníků a ke stažení každý den, a to je důvod, proč můžeme vytvořit náš Spořice obrazovky vrchol s reálnými daty. Zde naleznete více populární obsah, že mnoho lidí si stáhli a nainstalovali na svých počítačích, protože naše obsah je zdarma a spolehlivé operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku s vašimi stahování a vaše hlasy a jak hodnocení a sdílení s spořiče obrazovky na sociálních sítích.

Nejstahovanější spořiče obrazovky tento týden

Nejstahovanější spořič obrazovky z Internetu je:

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!
Delicious
Korálový Útes

(Akvárium i ryby)

63612 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 1541 hlasů

Korálový útes ekosystém je jedním z nejvíce živé a pestré přírody. Stavební korály jsou kvůli teplejší mořské vody, které slouží jako prostředí pro tisíce druhů ryb, korýšů a dalších mořských živočichů v mnoha barvách. Mořští živočichové se pohybují v tomto spořič obrazovky z živého tropického korálového útesu. Sledujte, jak ryby plavou na monitoru.

Rozbité obrazovky

(3d Účinek desktopové)

7904 celkem ke stažení !
5
5 z 10 - 214 hlasů

Tato bezplatná spořič obrazovky vám bude věřit, že na obrazovce vašeho počítače se zlomil. Všechny plochých obrazovek vypadat, když jsou rozbité. Nejlepší na tom je, že trhliny se objeví v horní části okna a programů, které máte otevřené v té době. V panelovém bytě, ať už LCD nebo LED, musí být velmi opatrní. Každý malý vliv může způsobit nenapravitelné škody. Také při čištění je nutné použít jemnou tkaninu, aby nedošlo k poškrábání obrazovky. Zde můžete vidět účinky úderu nebo nárazu na obrazovce. Pokud chcete dráždit vaši přátelé nainstalovat tento spořič obrazovky na počítači a rádi díváte na jejich reakce.

Psi

(Živočichové)

4189 celkem ke stažení !
8
8 z 10 - 588 hlasů

Tento spořič obrazovky je slideshow z nejlepšího přítele nejvíce rozkošný člověka, štěně, dětském pes. Pokud máte rádi zvířata, nebudete bránit, aby tento spořič obrazovky z vysoce kvalitních obrazů roztomilých štěňátek. Pokud máte rádi psy, nebo chcete psa, nebo mají psy, stačí mít tuto bezplatnou spořič obrazovky. To vypadá jako perfektní věc, sdílet se svými přáteli. Štěňátka jsou něco, co každý najde rozkošný, tak jděte do toho a publikovat to na vašem profilu vašich oblíbených sociálních sítích?

Matrix

(Film)

38993 celkem ke stažení !
9
9 z 10 - 4581 hlasů

Tento spořič obrazovky je typická z filmu Matrix. Je to vlastně představuje technologii, konkrétně počítačů, ale film byl schopen měnit koncepty v tomto digitálním zeleném designu se všemi typy postav jednoduše padají na obrazovce. Pokud si myslíte, sami počítač geek, nebo mají jednoduché viděli film, a to líbilo, pak je tento spořič obrazovky je musí mít. Nezapomeňte se o něj podělit s lidmi, yo si myslí, že by mohl být také zájem o tento spořič obrazovky.

Země, Jupiter, Neptun a Saturn

(Vesmír i astronomie)

5568 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 296 hlasů

Stejně jako kuličky výstřel do nebe, to krouží koule projekt s barvou a brilanci od pozadí čistě černá. Otočit těchto úchvatných snímků Země, Jupiter, Saturn a Neptun se této velkolepé volné planety spořiče obrazovky ke stažení. Tyto obrazy galaxie Mléčné dráhy vám bude chtít mít svůj vlastní dalekohled. Některé z těchto planet může být viděn s běžným dalekohledem, ale jiní jsou příliš daleko a je třeba použít sofistikovanější zařízení, včetně sondy v prostoru.

Jednoduché hodiny

(Hodiny)

16387 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 487 hlasů

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě máme obraz jednoduché analogové hodiny, jako office hodin nebo kuchyňské hodiny. Ciferník je bílý s černým rámečkem, čísla jsou velké, takže lze vidět z dálky. Pozadí je modrá. Pokud chcete vyzdobit svůj obrazovku monitoru s tímto stylovým nástěnné hodiny, stáhněte si tuto animaci.

Noční kempování

(Krajina)

4997 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 337 hlasů

Vyhřívat v ohni těch nocí pod hvězdami, což je jediná společnost teplého ohně a matném světle svíčky. Spaní ve stanu je velkým zážitkem pro všechny a zůstat v kontaktu s přírodou. V této animaci vidíme kemp stan a kabina v přírodě u ohně a svíčku. Hvězdná obloha a měsíc v úplňku je v noci není tma. Už jste někdy šel kempovat? Vychutnejte si zážitek s tímto spořič obrazovky.

Kráska a Zvíře

(Disney)

2379 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 36 hlasů

V tomto volném spořič obrazovky, budete mít některé z nejlepších fotografií z filmu Kráska a zvíře Walt Disney. Je tam jeden s Beast oblečený, ještě jeden s Bellou také oblečená, další z nich tančí na hlavním sále, a druhý se všemi přátelských postav z filmu. Pokud jste fanoušek klasiky Disney, jistě vlastníte tento film.Milostný příběh, který porušuje formy. Následující mít polovina tradiční styl napůl počítačem. Prožijte znovu jeden z nejlepších Disney klasiky s touto zdarma spořič obrazovky tohoto krásného příběhu lásky a dobrodružství.

Větrná farma

(Krajina)

3324 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 23 hlasů

Větrná farma v tomto zdarma spořič obrazovky je nabitý plně funkční turbíny. Větrné turbíny, obyčejně nazvaný mlýny, jsou větrné turbíny, který je poháněn větrem, výrobě elektřiny z kinetické energie větru. Větrná energie je jedním z největších sázek do obnovitelných zdrojů energie, která existuje dnes, se sluneční energií. Sdílet tento spořič obrazovky se svými přáteli a starat se o planety dohromady!

Podnikatel

(Podnikání)

1327 celkem ke stažení !
5
5 z 10 - 1 hlasů

Zdarma spořič obrazovky z kancelářských podnikatel drží obří tužku. Tento úředník, který může být také učenec, přesune obří tužku se spoustou energie, takže si dávat pozor na něj, když je počítač nečinný zůstane na chvíli. Tento spořič obrazovky je ideální pro instalaci v kanceláři a smát se na něj se svými kolegy. Udělej to na vlastní volný čas, samozřejmě!