Top 10 Stažení

Bez Nejlepší Spořice Obrazovky na internetu, které jsou nejstahovanější spořiče obrazovky, aby vytvořily Top Spořič Obrazovky. To je klasifikace z nejlepších spořičů obrazovky na internetu, ty, které byly staženy mnohokrát. Naše webové stránky síť je mezinárodní a má miliony návštěvníků a ke stažení každý den, a to je důvod, proč můžeme vytvořit náš Spořice obrazovky vrchol s reálnými daty. Zde naleznete více populární obsah, že mnoho lidí si stáhli a nainstalovali na svých počítačích, protože naše obsah je zdarma a spolehlivé operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku s vašimi stahování a vaše hlasy a jak hodnocení a sdílení s spořiče obrazovky na sociálních sítích.

Nejstahovanější spořiče obrazovky tento týden

Nejstahovanější spořič obrazovky z Internetu je:

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!
Delicious
Korálový Útes

(Akvárium i ryby)

62244 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 1524 hlasů

Korálový útes ekosystém je jedním z nejvíce živé a pestré přírody. Stavební korály jsou kvůli teplejší mořské vody, které slouží jako prostředí pro tisíce druhů ryb, korýšů a dalších mořských živočichů v mnoha barvách. Mořští živočichové se pohybují v tomto spořič obrazovky z živého tropického korálového útesu. Sledujte, jak ryby plavou na monitoru.

Dně akvária

(Akvárium i ryby)

47679 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 7194 hlasů

Relaxační animovaný spořič obrazovky z mořského scénu obnovený v akváriu. Vidíme, některé listy plovoucí na vodní hladině a na dně s kameny. Voda má vždy uklidňující účinek, a dno moře se zdá být tak klidný a neproniknutelná. Tento pohyblivý obraz je mořské dno akvária nebo na moře.Voda je čistá, takže to nám umožňuje vidět všechny kameny a skály, které tvoří podlahu.Suchý list plovoucí na vodní hladině po průběhu proudu.

Vodopády Iguaçu

(Vodopad)

12206 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 295 hlasů

Úžasný zdarma spořič obrazovky Vodopády Iguazu, které jsou mezi Brazílií a Argentinou a je jedním z nejkrásnějších vodopádů na světě. Pokud chcete cestovat do Jižní Ameriky vidět Vodopády Iguaçu, ale nemůže si dovolit výlet, budeme přistupovat k této obrovské vodopády, abyste viděli, kdykoli budete chtít na vašem počítači. Je třeba stáhnout a nainstalovat spořič obrazovky pouze. Cesta přes stovky vodopádů v lese s tímto divem přírody.

Akvárium s rybami

(Akvárium i ryby)

1629 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 19 hlasů

Jste nostalgický mít misku s rybami uvnitř ?, naštěstí tady je spořič s rybami v akváriu bez této ryby zemře obrazovce, protože je to virtuální, nepotřebuje žádnou péči, žádné změny vody, nebo ovládací pH vody. Chcete-li mít ryby v akváriu, lépe sledovat tento spořič obrazovky, zdarma, ryby neumírají, život a také vyplnil celou obrazovku počítače.

The hunger games: mockingjay Část 2

(Film)

1124 celkem ke stažení !
9
9 z 10 - 10 hlasů

Spořič obrazovky z filmu The Hunger Games: Mockingjay části 2, což je finální film ságy o The Hunger Games. Série filmů založených na knihách Suzanne Collins. Tři knihy byly rozděleny do čtyř filmů, a toto je poslední ze všech. Příběh o tom, jak okresy vzbouřit proti tyranské kontrole hlavního města země, v níž žijí. Příběh hrdiny, lásky a dobrodružství s epos z jednoho z nejslavnějších filmových sérií našeho časem skončit.

Rozbité obrazovky

(3d Účinek desktopové)

7582 celkem ke stažení !
5
5 z 10 - 212 hlasů

Tato bezplatná spořič obrazovky vám bude věřit, že na obrazovce vašeho počítače se zlomil. Všechny plochých obrazovek vypadat, když jsou rozbité. Nejlepší na tom je, že trhliny se objeví v horní části okna a programů, které máte otevřené v té době. V panelovém bytě, ať už LCD nebo LED, musí být velmi opatrní. Každý malý vliv může způsobit nenapravitelné škody. Také při čištění je nutné použít jemnou tkaninu, aby nedošlo k poškrábání obrazovky. Zde můžete vidět účinky úderu nebo nárazu na obrazovce. Pokud chcete dráždit vaši přátelé nainstalovat tento spořič obrazovky na počítači a rádi díváte na jejich reakce.

Červené sportovní auto

(Automobily)

13245 celkem ke stažení !
5
5 z 10 - 1667 hlasů

Stažením tohoto Movin obrázek, budete mít atraktivní červené auto pokrývající obrazovku. Chcete řídit tento sportovní vůz? Už jste někdy snili o kabriolet auto? Můžeme vidět červený sportovní vůz s černou tónovaná skla běh tunelem. Silnice řídíte je prázdný. Pokud jste milovníkem auto, můžete si dát tento sportovní vůz na obrazovce vašeho monitoru. Relax sledoval nekonečnou jízdu toto auto kabriolet. Červená vozu je pouze světlé barvy uvidíte kromě ezi tunelu světla.

Zapadlé poklad

(Akvárium i ryby)

3967 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 65 hlasů

Líbí se vám rád dobrodružství? S touto zdarma spořič obrazovky, budete mít možnost získat propadlé poklad, pokud jste schopni vyrvat z těla žraloka střežení to! Pravda, piráti poklad lze nalézt pod mořem, čeká na někoho, kdo jej obnovit z hlubin oceánu. Pokud máte dobrodružného ducha, to spořič obrazovky je ideální pro vás. Cítím se jako skutečný korzár zotavuje poklady z mořského dna.

Rodinná zábava díkůvzdání

(Díkůvzdání)

3344 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 159 hlasů

Je podzim v tomto spořič obrazovky, ale ne jen, že je podzim, to je Den díkůvzdání! Děti nemusí chodit do školy, aby mohli hrát na zahradě se všemi listy. Vypadá to, že něco je vaření ... Něco jako krůtí, dýňový koláč, kukuřičný chléb a brusinkovou omáčkou! Je to Den díkůvzdání, užijte si to s rodinou a doporučuji si tento spořič obrazovky ke svým přátelům tak, aby příliš slavit tento den s vámi.

Vodopád

(Vodopad)

10121 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 204 hlasů

Líbí se vám vodopády? V této krajině mají velký vodopád v džungli, můžeme vidět voda pokles šedého různých místech, zatímco my džungle před i za malé jezero. Podívejte se na vody spadají do této přírodní vodopád v řece v džungli. V horní části vidíme lesní stromy, které dosahují samém okraji vody. Voda padá z vysokého přes skály do jezera na dně.