Top 10 Stažení

Bez Nejlepší Spořice Obrazovky na internetu, které jsou nejstahovanější spořiče obrazovky, aby vytvořily Top Spořič Obrazovky. To je klasifikace z nejlepších spořičů obrazovky na internetu, ty, které byly staženy mnohokrát. Naše webové stránky síť je mezinárodní a má miliony návštěvníků a ke stažení každý den, a to je důvod, proč můžeme vytvořit náš Spořice obrazovky vrchol s reálnými daty. Zde naleznete více populární obsah, že mnoho lidí si stáhli a nainstalovali na svých počítačích, protože naše obsah je zdarma a spolehlivé operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku s vašimi stahování a vaše hlasy a jak hodnocení a sdílení s spořiče obrazovky na sociálních sítích.

Nejstahovanější spořiče obrazovky tento týden

Nejstahovanější spořič obrazovky z Internetu je:

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!
Delicious
Halloween v Disney

(Disney)

2134 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 13 hlasů

Ve světě Disney je také slaví Halloween. Vaše oblíbené postavy jsou připraveni na oslavu této zábavné párty. Uvidíte objeví Stitch převlečený za čerta, Jack Skellington z Ukradené Vánoce Prasátko strašit Medvídek Pú nebo praštěný, Myšák Mickey a Kačer Donald se tváří jako Frankenstein, upír a vlkodlak.Velmi zábavné spořič obrazovky, který se mísí kouzlo postaviček z Disneyho filmů s legrační Halloween, šťastný a děsivé noci.

Rodinná hra

(Dětský i hračka)

1642 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 3 hlasů

Tato rodina je baví hrát ragby na poli, a teď matka má míč, který se zdá být odborník v tomto sportu. Její nejstarší dcera a nejmladší syn jsou připraveni na novou hru. Ona je žonglování a vklady s rugby míč, který je stejný, s nimiž můžete hrát americký fotbal. Chcete-li přidat do svého počítače něco, co vám připomene, když budete trávit se svou rodinou, je to dobrá volba. Je perfektní spořič obrazovky pro instalaci na počítači v práci nebo v kanceláři, kde trávíte hodně času.Pěkný rodinný scéna za slunečného dne na trávě pole.

Korálový Útes

(Akvárium i ryby)

65363 celkem ke stažení !
6
6 z 10 - 1573 hlasů

Korálový útes ekosystém je jedním z nejvíce živé a pestré přírody. Stavební korály jsou kvůli teplejší mořské vody, které slouží jako prostředí pro tisíce druhů ryb, korýšů a dalších mořských živočichů v mnoha barvách. Mořští živočichové se pohybují v tomto spořič obrazovky z živého tropického korálového útesu. Sledujte, jak ryby plavou na monitoru.

Štědrý den

(Vánoce)

150946 celkem ke stažení !
8
8 z 10 - 22363 hlasů

Vzpomeňte si na vzrušení z Štědrý den! Vše je připraveno a klidné klesá. Proměňte svůj obrazovky do této mírové večer s nocí před vánoční spořič obrazovky. Světla na vánoční stromek blikat jako sníh padá vyrovnaně mimo oken. Krb svítí, když kočka leží uprostřed místnosti, zdobené na Vánoce. Scéna plná vřelosti, která dokonale reprezentuje atmosféru Štědrého dne. Vše je připraveno, aby si tento výjimečný den.

Veverky hodiny

(Hodiny)

34080 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 3472 hlasů

Podzim se blíží, a tyto veverky se hromadí jídlo kruté zimy. Obrazovka se stal les na podzim s hodinami v popředí. Veverky se podívat na hodiny, aby zjistili, jestli mají ještě čas nashromáždit dostatek potravy na zimu. Zobrazený čas je stejný, jako jste nastavili na počítači, protože obě hodiny jsou synchronizovány. Červené veverky jsou velmi dobře vědomi toho času, když zvířata nejsou poháněny času, ale podle své instinkty.

Pokemon

(Kreslený film)

1709 celkem ke stažení !
8
8 z 10 - 42 hlasů

Pokemon Spořič obrazovky, kompletní zdarma spořič obrazovky, kde uvidíte ty nejlepší legendární Pokémon. V této obrazovky se objeví Giratina a Reshiram a Zekrom a Groudona a Regigigas a Dialga a Deoxys obranu, Rayquaza a Heatran.

Disney Mickey Mouse

(Disney)

2843 celkem ke stažení !
8
8 z 10 - 32 hlasů

V této spořič obrazovky můžete vidět slavný Mickey Mouse, nejpopulárnější Disney charakter v celé jeho historii. Zde jsou různé verze tohoto charakteru, od svého prvního provedení v černé a bílé na své nedávné vystoupení v sériích videohry Srdce království. Můžete také vidět, jak na sobě roucho Čarodějův učeň se Wich se objevil ve filmu Fantasia, povolený v roce 1940.

Chili tanec

(Dny pracovního klidu)

2063 celkem ke stažení !
4
4 z 10 - 4 hlasů

V této legrační spořiče obrazovky vidíme chili hrát serenádu​​, dvě pikantní chilli s kostýmem mariachi. V chilis jsou tradiční feferonky na mexické jídlo. Chiles vidíme v této spořič obrazovky, jeden s kytarou a mexický klobouk, a další doprovodné s maracas, bude ráda, že váš počítač. Můžete také psát na sociálních sítích tyto vtipné feferonky.

Bruslení sněhuláci

(Vánoce)

3526 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 18 hlasů

Stejně jako Vánoce? Nenechte si ujít tyto roztomilý sněhulák bruslení na zamrzlé řece, jsou velmi přátelští a zábavné vánoční postavy. Žít Vánoce s sněhuláci jsou oblečeni v barvách se svými bruslemi, které jsou zábavné a přátelské a mají skvělý čas, aby sport bruslení. Za nimi vánoční stromky jsou naložené s dárky, když padá sníh na Vánoce krajiny.

Asteroidy

(Vesmír i astronomie)

3000 celkem ke stažení !
7
7 z 10 - 29 hlasů

Letí prostorem! V tento spořič obrazovky se podívejte přes pole asteroidů ve vesmíru. Asteroidy jsou skály plovoucí přes pole kosmických gravitačních láká, aby zůstali spolu, jako asteroidů okolních planet a tvoří prstence jako Saturn. Tento spořič obrazovky letěl uhýbat tisíce asteroidů.