SpoŘiČe obrazovky blog

PŘedchozÍ soubory

Dnes 18/02/2016 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky Sanjay a Craig, který patří do kategorie kreslený film. Sanjay a Craig je kreslený seriál televizního kanálu Nickelodeon. Craig je mluvící had a je odborníkem v přestrojení, vědět, jak se stát cokoliv. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky Sanjay a Craig. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 23/01/2016 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky dav na koncertě, který patří do kategorie hudba i umělec. Copak jste byli schopni jít na koncert své oblíbené zpěvačky ?. Být součástí davu cítíte integrovaná do skupiny, je vaše tělo je plné endorfinů, známý jako hormon štěstí, tam je zvláštní spojení mezi zpěvačkou a davu, to je důvod, proč, že koncerty jsou si pamatoval dav jako jedinečný zážitek. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky dav na koncertě. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 15/01/2016 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky penguins z madagaskaru, který patří do kategorie kreslený film. Animovaný film založený na slavném filmu DreamWorks Animation s názvem Madagaskar. Jejím úkolem je zastavit zlé plány Dr. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky penguins z madagaskaru. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 10/10/2015 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky Živitelé rodiny, který patří do kategorie kreslený film. Cartoon série televizního kanálu Nickelodeon. Jsou deliverers zábavných chlebů, jako je chléb špaget. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky Živitelé rodiny. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 06/10/2015 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky Bella a Bulldogs, který patří do kategorie televizní seriál. Televizní série Nickelodeon kanálu. Bella Dawson (Brec Basinger) je roztleskávačka, kdo chce vstoupit do fotbalového týmu z jeho školy. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky Bella a Bulldogs. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 06/10/2015 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky vodopád údolí, který patří do kategorie vodopad. Působivý obraz strmé údolí s krásným vodopádem padající z velkého množství vody. V horní části svahu, na pravé straně, můžeme vidět budovu, která vypadá, jako by a kláštera, nebo místa bydliště. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky vodopád údolí. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 23/09/2015 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky peppa pig, který patří do kategorie kreslený film. Peppa Pig je animovaný seriál pro děti. Všechny postavy mají názvy zvířat v angličtině a první písmeno jména, což je název zvířete zápasu. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky peppa pig. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 17/09/2015 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky New Orleans, který patří do kategorie svět města a pomník. New Orleans je největší město ve státě Louisiana, Spojené státy americké. Je to město s více kulturní mix Spojených států s latina, francouzský, afrických a amerických příspěvků. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky New Orleans. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 15/09/2015 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy, který patří do kategorie spojené státy americké. Animované vlajka Spojených států. . Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.

Dnes 09/09/2015 vám přinášíme tento nový spořič obrazovky the hunger games: mockingjay Část 2, který patří do kategorie film. Spořič obrazovky z filmu The Hunger Games: Mockingjay části 2, což je finální film ságy o The Hunger Games. Tři knihy byly rozděleny do čtyř filmů, a toto je poslední ze všech. Můžete navštívit naše webové stránky http://sporiceobrazovky.gifmania.cz a stáhněte si zdarma tento krásný spořič obrazovky the hunger games: mockingjay Část 2. Doufáme, že se vám líbí, a pamatujte, že si můžete stáhnout všechny naše spořiče obrazovky zdarma.